Jaunumi

 • “15. augustā organizēsim Salaspils jauniešiem Katanas brīvdabas spēli. Ieplāno lieliskas atpūtas pasākumu jau tagad! https://t.co/q7S2XKaJO5”

  @luzumpunkts – 16.06.2015

 • “#t2ssc http://t.co/ZnobBWzUp5”

  @luzumpunkts – 11.06.2015

 • “#t2ssc http://t.co/2UDcYyhBET”

  @luzumpunkts – 11.06.2015

 • “Motivācijas darbnīca 28. aprīlī!
  Vairāk info: http://t.co/pJGv7wrplF

  Gaidām Tevi uz noslēdzošo pavasara darbnīcu! http://t.co/NWyvCV87W6”

  @luzumpunkts – 22.04.2015

 • “Atgādinām, piesakoties 29.aprīļa Velo Pilsētas medībām līdz rītdienai (15.aprīlim, ieskaitot), dalības maksa ir 40 EUR, vēlāk dārgāk.”

  @luzumpunkts – 14.04.2015

 • “Radošums ir brīnišķīga spēja gūt prieku caur procesu, radot unikālu rezultātu!
  14. aprīlis:
  http://t.co/pJGv7wrplF http://t.co/V7Y2kmUITH”

  @luzumpunkts – 10.04.2015

 • “Šrilankas 2010. gada sērfa tripa video http://t.co/UCeHUWeiqj”

  @luzumpunkts – 09.04.2015

 • “Lūzumpunkts radošuma darbnīca 14.aprīlī. Vēl var pieteikties :)

  http://t.co/pJGv7wrplF http://t.co/Na6UrFmnOo”

  @luzumpunkts – 09.04.2015

Kas ir Lūzumpunkts

Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandveidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.

Mēs specializējamies

piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

Mūsu spēks

ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši aktīvi darbojoties nevalistiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

Mūsu misija

ir “Izaugsme caur piedzīvojumu”! Uzskatām, ka katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

Lūzumpunkts komanda

Māris Lazdiņš

Komandas vadītājs

Impulsīvs, vienmēr gatavs jaunām idejām un izaicinājumiem. Sevi saucu par dīleri – piedāvāju labas lietas, no kurām bieži rodas pozitīva atkarība. Lielākā bauda ir redzēt, ka cilvēkiem patīk un sanāk!

Juris Zīģelis

Projektu vadītājs

Zinu, kā ir darīt lietas, kas pašam patīk – tās padodas pavisam viegli un sagādā prieku, kas motivē darīt vairāk. Galvenais ir būt īsajā vietā, laikā un dzīvot skaisti!

Inga Ludzeniece

Projektu vadītāja

Uzņēmība, iniciatīva un centība, manā dzīvē spēlē lielu lomu un turpina iedvesmot arī šobrīd. Man patīk palīdzēt idejām un lietām notikt, to arī daru!

Lauma Žubule

Apmācību vadītāja

Kāds labs draugs teica, ka ir skaisti izdzīvot savu sapni. Tā arī dinamiskā ikdiena paiet – esot kopā ar iedvesmojošiem cilvēkiem, radoši domājot un darot, kā arī dodot citiem!

Māris Resnis

Apmācību vadītājs

Koncentrēt spēku enerģijai un attīstībai! Gatavs izaicinājumiem – apmeklēt citus krastus, radīt jaunus projektus kopā ar spēcīgiem cilvēkiem, iepazīties un meklēt sadarbības iespējas ar citiem.

Baiba Skrule

Mazo projektu vadītāja

Bērnībā deju skolotāja mācīja, ka latiņa ir jāceļ augstāk nekā var uzlēkt. Pēc tāda principa dzīvoju vēl tagad. Sapņus pārvēršu mērķos, tad tie piepildās. Arī tie it kā neiespējamie.

Izaugsme caur piedzīvojumu!

Atsauksmes

Meža slēpes

Izej dabā ar mūsu Meža slēpēm – slēpo pa svaigi uzsnigušu sniegu mežos, pļavās, purvos un visur citur!


 

Meža slēpju noma
+371 2933 3032

Rīgas laivas

Piedāvājam ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim iepazīt Rīgu no sev neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa Pilsētas kanālu, Daugavas ūdeņiem, tās līčiem, kanāliem un pietekām. Ja labprātāk vēlaties doties laivu braucienā ārpus Rīgas, aizvedīsim laivas uz Jūsu izvēlēto vietu!

 

Grupām, sākot no 6 cilvēkiem, esam atvērti, kamēr vien Rīgas ūdeņus neklāj ledus, bet individuālajiem braucējiem laivu nomu atkal atvērsim 2016. gada maijā!

Arī klusajā sezonā šad un tad sarīkojam atvērtos braucienus instruktora pavadībā dažādās Latvijas upēs – par tiem vari uzzināt Lūzumpunkta Facebook lapā.

 

Trip Advisor - Luzumpunkts Rigas Laivas

logo

 Upes oga - Lūzumpunkts Rīgas laivu noma


 

Rīgas laivas – laivas pilsētā
+371 2933 3032

Sazinies ar mums

Kad ir radusies interese par kādu no mūsu programmām, priecāsimies, ja sazināsies ar mums telefoniski, pa e-pastu vai izmantojot zemāk esošo kontaktformu. Kā arī esi laipni gaidīts viesis pie mums birojā!

Birojs

info@luzumpunkts.lv
+371 2655 9398

SIA “Lūzumpunkts”

Andrejostas 2 k-1

Rīga, LV-1045

Reģ. nr. 40003877594
–> Google Maps <–

Rīgas laivas

rigaslaivas@luzumpunkts.lv
+371 2933 3032
Andrejostas jahtklubs, Rīga
–> Google Maps <–

Sūtīt ziņojumucaptcha