Jaunumi

 • “Mūsu jauno draugu @fsqcomposites kāpšanas aizķeres tika notestētas ar 250 kāpējiem visas dienas… https://t.co/VM5QFipCtf”

  @luzumpunkts – 23.08.2016

 • “Šo ceturtdienļ blandīsimies Sarkandaugavas laberintos. Ja vēlies mums pievienoties, ej —> https://t.co/vL8HTytcVZ”

  @luzumpunkts – 22.08.2016

 • “Brīvdienās “Lūzumpunkts” vārdu krājumam nāca klāt divi jaunvārdi – #upings un #brikšņošana.… https://t.co/npv87mQl0N”

  @luzumpunkts – 11.08.2016

 • “Sadarbība uz SUP dēļiem var izrādīties par diezgan lielu izaicinājumu gan līdzsvaram, gan pašai… https://t.co/LYpqJGhKwW”

  @luzumpunkts – 09.08.2016

 • “Gatavojamies uzņēmuma programmai virs zemes un testējam jaunos gadžetus!
  Foto: roberts_licis… https://t.co/RRuijsFzIx”

  @luzumpunkts – 05.08.2016

 • “Laivas sašūpotas kopā ar scandiweb skaistā divu dienu mini ekspedīcijā. Pāris reizes arī… https://t.co/0W0N2UppIi”

  @luzumpunkts – 20.07.2016

 • “”Lūzumpunkts” ir ģimene! Un tikai ar ģimenes spēku mēs spējam novadīt foršas programmas!… https://t.co/UqV68ShUDP”

  @luzumpunkts – 13.07.2016

 • “Lūk šis ir @redpaddlecolv SUP dēlis uz steroīdiem, kuru “Lūzumpunkts” komandai izdevās… https://t.co/JtzO5BXGmq”

  @luzumpunkts – 11.07.2016

Kas ir Lūzumpunkts

Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandveidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.

Mēs specializējamies

piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

Mūsu spēks

ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši aktīvi darbojoties nevalistiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

Mūsu misija

ir “Izaugsme caur piedzīvojumu”! Uzskatām, ka katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

Lūzumpunkts komanda

Māris Lazdiņš

Komandas vadītājs

Impulsīvs, vienmēr gatavs jaunām idejām un izaicinājumiem. Sevi saucu par dīleri – piedāvāju labas lietas, no kurām bieži rodas pozitīva atkarība. Lielākā bauda ir redzēt, ka cilvēkiem patīk un sanāk!

Juris Zīģelis

Projektu vadītājs

Zinu, kā ir darīt lietas, kas pašam patīk – tās padodas pavisam viegli un sagādā prieku, kas motivē darīt vairāk. Galvenais ir būt īsajā vietā, laikā un dzīvot skaisti!

Inga Ludzeniece

Projektu vadītāja

Uzņēmība, iniciatīva un centība, manā dzīvē spēlē lielu lomu un turpina iedvesmot arī šobrīd. Man patīk palīdzēt idejām un lietām notikt, to arī daru!

Lauma Žubule

Apmācību vadītāja

Kāds labs draugs teica, ka ir skaisti izdzīvot savu sapni. Tā arī dinamiskā ikdiena paiet – esot kopā ar iedvesmojošiem cilvēkiem, radoši domājot un darot, kā arī dodot citiem!

Māris Resnis

Apmācību vadītājs

Koncentrēt spēku enerģijai un attīstībai! Gatavs izaicinājumiem – apmeklēt citus krastus, radīt jaunus projektus kopā ar spēcīgiem cilvēkiem, iepazīties un meklēt sadarbības iespējas ar citiem.

Baiba Skrule

Mazo projektu vadītāja

Bērnībā deju skolotāja mācīja, ka latiņa ir jāceļ augstāk nekā var uzlēkt. Pēc tāda principa dzīvoju vēl tagad. Sapņus pārvēršu mērķos, tad tie piepildās. Arī tie it kā neiespējamie.

Izaugsme caur piedzīvojumu!

Komandas veidošana

Sanākšana kopā ir sākums. Palikšana kopā ir attīstība. Strādāšana kopā ir panākums.

Henry Ford

Komandas veidošana un attīstīšana ir mūsu galvenais mērķis, tādēļ organizējam tādus piedzīvojumu pasākumus, kas vērsti uz komandas attīstību. Katrai komandai nepieciešama individuāla pieeja – tas ir veids, kā mēs strādājam ar katru klientu.

 

Komandas darbu un procesus var uzlabot ar dažādām metodēm, pasākumiem un pieejām, kuras mēs izmantojam. Tos var saukt arī par “instrumentiem”, no kuriem būvējam ikvienu no 4 veida programmām, kas aprakstītas zemāk.

SAZINIES AR MUMS,  lai uzzinātu vairāk:

KOPĪBAS SAJŪTA. Reizēm viss ģeniālais ir ļoti vienkāršs. Komandai nepieciešama kopīga pieredze, emocijas un gandarījums par paveikto, lai komandā sāktu veidoties attiecības, kā arī lai komanda emocionāli varētu atkāpties no darba ikdienas. Šis noteikti ir pirmais un vienkāršākais solis vienotas komandas izveidei.
Šāda veida programma ir piemērota jebkuram darba kolektīvam (3-300 dalībnieki).

 

SADARBĪBAS VEICINĀŠANA. Pieredzes izglītība ir viena no spēcīgākajām metodēm, ko mēs izmantojam. Tādēļ pēc katra komandas veikuma (uzdevuma), ir vērts atskatīties uz procesiem un darbībām, no kurām komanda var gūt atziņas par to, kas komandā strādā ļoti labi, kā arī saskatīt kļūdas un mācīties no tām, lai kopumā tā varētu uzlabot savu sniegumu un savstarpējo sadarbību.
Programma piemērota komandai (3-100 dalībnieki), kurai ikdienā jāspēj sastrādāties.

 

KOMANDAS VEIDOŠANA. Divi spēcīgi vārdi, zem kuriem slēpjas smags darbs. Tā var būt kādas sastrādāšanās problēmas atklāšana, vai arī komandas tieksme pēc nevainojama un izcila komandas darba – jebkurā gadījumā sasniegt šo mērķi palīdzēs pieredzējis treneris.
Programma jau esošām komandām (3-20 dalībnieki).

 

KOMANDAS ATTĪSTĪBA UN IZAUGSME. Komandas darba uzlabošanai bez praktiskiem treniņiem nepieciešamas arī zināšanas (soft-skills) par procesiem, kas notiek komandā un ap to. Bet to stiprāku var veidot arī kopīga pieredze (hard-skills), kurā komanda mācās kopā, palīdzot viens otram. Tādēļ organizējam arī apmācības, kurās komanda gūst vērtīgas zināšanas un pieredzi.
Šī programma piemērota kā komandai, tā arī indivīdiem, kas vēlas attīstīties un pilnveidoties.

Ja esi izpratis augstāk minētos programmu veidus, tad ir laiks ieskatīties mūsu “instrumentu kastē”, lai izvēlētos tos rīkus, ar kuru palīdzību izveidosim un īstenosim tieši tavam kolektīvam piemērotu programmu.
Tomēr reizēm komandai nepieciešams kaut kas ārpus ierastajiem rāmjiem – arī tādā gadījumā sazinies ar mums, lai mēs kopīgi radītu unikālu Sapņu programmu.

Sazinies ar mums, lai veidotu savu komandu spēcīgāku un saliedētāku!

Atsauksmes

Meža slēpes

Izej dabā ar mūsu Meža slēpēm – slēpo pa svaigi uzsnigušu sniegu mežos, pļavās, purvos un visur citur!


 

Meža slēpju noma
+371 2933 3032

Rīgas laivas

Piedāvājam ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim iepazīt Rīgu no sev neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa Pilsētas kanālu, Daugavas ūdeņiem, tās līčiem, kanāliem un pietekām.

 

Instagram-Luzumpunkts Facebook-Luzumpunkts
Trip Advisor - Luzumpunkts Rigas Laivas Upes oga - Lūzumpunkts Rīgas laivu noma

 

Rīgas laivas – laivas pilsētā
+371 2933 3032

Sazinies ar mums

Kad ir radusies interese par kādu no mūsu programmām, priecāsimies, ja sazināsies ar mums telefoniski, pa e-pastu vai izmantojot zemāk esošo kontaktformu. Kā arī esi laipni gaidīts viesis pie mums birojā!

Birojs

info@luzumpunkts.lv
+371 2655 9398

SIA “Lūzumpunkts”

Andrejostas 2 k-1

Rīga, LV-1045

Reģ. nr. 40003877594
–> Google Maps <–

Rīgas laivas

rigaslaivas@luzumpunkts.lv
+371 2933 3032
Andrejostas jahtklubs, Rīga
–> Google Maps <–

Sūtīt ziņojumucaptcha