Latvijas samariešu apvienības atsauksme par komandas veidošanas programmu

Programmas veids: komandas veidošanas un personīgās izaugsmes programma

Dalībnieku skaits: 39

Norises vieta, laiks: Garciems, Carnikavas novads, 2014. gada februāris

 

Viesturs Kleinbergs, projekta “Samariešu atbalsts mājās” vadītājs:

 

„Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” lieliski īstenoja komandas veidošanas un personīgās izaugsmes programmu Latvijas Samariešu apvienības 39 darbiniekiem. Aktīva un intensīva uzdevumu programma tika īstenota vairāku dienu garumā, kas ietvēra dažādas un daudzveidīgas aktivitātes – gan komandās, gan individuāli.

 

Mācību uzdevumi izcēla katra dalībnieka stiprās un vājās puses, deva iespēju novērtēt, kā katrs rīkojas stresa situācijā un parādīja, kuram piemīt līdera iemaņas, kuram – tehniskākas zināšanas, bet kurš ir spēcīgāks intelektuālos un veiklības uzdevumos. Visas aktivitātes bija pārsteidzošas, interesantas, pozitīvas, stiprināja katra dalībnieka zināšanas, kā arī deva ierosmi analizēt un uzlabot savas prasmes un iemaņas.

 

„Lūzumpunkts” izcili tika galā ar grūtu uzdevumu – spēja saliedēt vienotā komandā 39 cilvēkus, kuri pirms tam bija pilnīgi sveši un pirmo reizi satikās tikai mācību vietā. Rezultāts bija pārsteidzošs. Tāpat organizatori profesionāli prata pielāgoties cilvēkiem, kas bija dažāda vecuma, spēja izveidot uzdevums, lai neviens nepaliktu malā un iesaistīties varētu ikviens. Vadītāji bija padomājuši arī par ļoti interesantu noslēguma pasākumu.”

 

Uzņēmuma mājas lapa: www.samariesi.lv

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.