Kinetics Nails atsauksme par Katanas spēli

Programmas veids: stratēģiskā Katanas pilsētas spēle

Dalībnieku skaits: 15

Norises vieta, laiks: Siguldas apvidus, 2013. gada janvāris.

“Kinetics Nail Systems kolektīvs nav liels, taču esam draudzīgi, aktīvi un radoši. Vienmēr meklējam jaunus izaicinājumus un sadarbība ar Lūzumpunkta komandu bija tas, kas mums nepieciešams. Ikdienā intensīvi strādājam, darbs ir dinamisks, tādēļ iepazīt kolēģus kā personības ne vienmēr sanāk laiks.
 
Piedzīvojumu spēle-autoorientēšanas ar Katanas spēles elementiem bija kas jauns mūsu komandai. Bijām spiesti sadalities mazākas grupās un cieši sadarboties ar kolēgiem, ar kuriem ikdienā biezi nesanāk komunicēt. Tāds bija mūsu mērķis – iepazīt vienam otru tuvāk – citos, neierastos apstākļos.
 
Lūzumpunkta komanda piedāvāja mums ko nebijušu – autoorientēšanās ar Katanas spēles elementiem. Diena izvertās jautra, dinamiska un piedzīvojumiem pilna. Braukt ar mašīnu, ziemas apstakļos pa nezināmiem ceļiem bija aizraujoši, meklēt norādi objektā – interesanti. Atklāt no jauna jau zināmos, un iepazīt vel ne tik labi zināmos kolēģus – lieliski. Spēli interesantāku darīja – dažos kontrolpunktos fiziskās aktivitātes , IT tehnoloģiju nepieciešamība – katrai komandai bija planšete ar kuras palīdzību krājām virtuālos resursus, varējām ar tiem mainīties, tirgoties virtuālajā vidē.
 
Lielisks piedzīvojums, ko iesakam izmēgināt arī citiem!

Ilze Sadovska, Sales & Marketing at Kinetics Nail Systems, Ltd

Uzņēmuma mājaslapa: www.kineticsnails.com