LG Electronics atsauksme par piedzīvojumu spēļu programmu

Programmas veids: Piedzīvojumu spēles

Dalībieku skaits: 70

Norises vieta, laiks: Ezeri SPA, Sigulda, 2011. gada jūnijs

“SIA „LG Electronics Latvia” uzsāka sadarbību ar piedzīvojumu organizāciju „Lūzumpunkts” 2010. gada maijā, kad tika nolemts uzņēmuma ikgadējā vasaras pasākuma organizēšanu pirmo reizi uzticēt profesionālam un entuziasma pilnam kolektīvam.

 

„LG Electronics Latvia” ir starptautisks uzņēmums, kurā strādā vairāku tautību cilvēki, un tā kā bija paredzēta aktīva diena pie dabas vairāku stundu garumā, tad sākotnēji bija satraukums, kā visiem patiks plānotās aktivitātes, jo, lai gan neticami, tomēr daži mūsu kolēģi nekad iepriekš nebija piedalījušies piedzīvojumu spēlēs!

 

Kopā pavadītā diena bija lieliska! Lai gan visas aktivitātes bija aizraujošas, dinamiskas, saliedējošas un interesantas, tomēr it sevišķi visiem patika aktivitātes uz ūdens, jo tā bija iespēja pierādīt sevi gan individuāli, gan strādāt kopā kā komandai..

 

Darbinieku emocijas un smaidi, kā arī vadības pozitīvās atsauksmes pēc pasākuma, ir pierādījums tam, ka SIA „Lūzumpunkts” darbinieki, domājot un realizējot programmu, ne tikai spēja lieliski pielāgoties uzņēmuma vajadzībām, bet arī panāca, ka komandu dalībnieki ar prieku un interesi, atbalstot vienam otru, darbojas kopā, lai sasniegtu mērķi!

 

Visvairāk mums patika SIA „Lūzumpunkts” darbinieku pretimnākošā attieksme, pacietība, pozitīvisms un uzmundrinošie smaidi!”

Elīna Briede

Uzņēmuma mājaslapa: www.lg.com/lv