Lursoft IT atsauksme par sadarbības veicināšanas programmu

Programmas veids: komandas sadarbības veicināšanas programma SIA “Lursoft IT”

Dalībieku skaits: 30

Norises vieta, laiks: Kandavas novads, Matkules pagasts, 2012. gada septembris

“SIA „Lursoft IT” ir uzņēmums, kas darbojas informācijas tehnoloģiju (IT) nozarē, izstrādājot dažādas informācijas sistēmas. Ikviena IT projekta veiksmes pamatā ir komandas darbs – komanda kā profesionāļu grupa, kas spēj kvalitatīvi paveikt izvirzītos uzdevumus un sasniegt kopēju mērķi.
 
Savstarpējai komunikācijai un sadarbībai ir būtiska loma komandas darbā. Tāpēc 2012. gada Lursoft sporta spēles tika organizētas ar mērķi attīstīt spēju strādāt kopā un saliedēt komandu.
 
Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” godam paveica tai uzticēto uzdevumu – sagatavoja un novadīja atraktīvas un interesantas sporta spēles, kuru programmu veidoja dažādi uzdevumi, kas vērsti uz komandas sadarbību.
 
Sporta spēlēs asprātīgā veidā darbinieki tika sadalīti vairākās komandās. Lai katra komanda izpildītu sporta spēļu uzdevumus, bija jāiesaistās visiem tās dalībniekiem, jāspēj saskaņoti darboties, atbalstīt un ieklausīties vienam otrā.
 
Sporta spēles deva arī iespēju labāk iepazīt kolēģus, uzzināt par viņiem daudz ko jaunu, t.sk. hobijus, bērnības nedarbus un labākās īpašības.
 
Pozitīvas emocijas, daudz smaidu un smieklu, interesanti uzdevumi un fiziska slodze, kas pa spēkam ikvienam – lieliski pavadīta diena brīvā dabā!
 
Pēc sporta spēlēm no Lursoft darbiniekiem tika saņemtas tikai vispozitīvākās atsauksmes. Šādi pasākumi noteikti stiprina komandas garu un palīdz pārvarēt komunikācijas barjeras darbiniekiem savā starpā un starp darbiniekiem un vadītājiem, kā arī veicina vēl lielāku darbinieku iesaistīšanos darbā (work engagement) – motivāciju, aizrautību un enerģiju strādāt turpmāk!

 

Paldies Lūzumpunktam par izcilu pasākumu!!!

Lursoft IT kolektīvs

Uzņēmuma mājaslapa: www.lursoft.lv