Orientēšanās spēle pēc Katanas principiem

Šī ir pilsētas spēle, kas balstīta kā uz orientēšanās principiem, tā arī uz stratēģisku lēmumu pieņemšanu un veidota pēc galda spēles “Katanas ieceļotāji” motīviem. Spēlējot šo spēli, dalībniekiem jānokļūst kartē atzīmētajos kontrolpunktos un tur jāiegūst kāda noteikta informācija, par ko pretī viņi saņem resursus kādas virtuālas darbības veikšanai. Precīzāk – ciematu, ceļu un pilsētu būvniecībai un citām līdzīgām darbībām.

 

Spēle ir interesanta un azartiska. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiek ar viegli pārskatāmas programmas palīdzību, kas pieejama, izmantojot viedtālruņus vai planšetdatorus. Šo pilsētas spēli iespējams spēlēt, pārvietojoties pa izvēlēto teritoriju kājām vai, braucot automašīnā.

 

Lai labāk izprastu mūsu pilsētas spēli, te var iepazīties ar nelielu galda spēles „Katanas ieceļotāji” aprakstu:

 

Spēles gaitā dalībnieki iegūst vērtīgus izejmateriālus, lai varētu ar tiem tirgoties un par tiem uzbūvēt savas pavalsts ceļus –  ciematus un pilsētas. Izejmateriālu ieguve ir atkarīga no tā, kur katrs dalībnieks ir pamanījies uzbūvēt savus ciematus. Punkti tiek doti par uzbūvētajiem ciematiem, pilsētām un īpašiem nopelniem. Viena no spēles pozitīvākajām iezīmēm ir tieši tirdzniecība starp spēles dalībniekiem. Spēles gaitā nereti viens spēlētājs iegūst viena veida izejmateriālus, bet cits – cita veida. Lai viņi abi varētu attīstīties, viņiem ir savā starpā jāmainās ar iegūtajiem resursiem. Lai pārliecinātu pretinieku mainīties, lietā nāks tirgoņa talants.

 

Vēlamais dalībnieku skaits: vismaz 12

Ilgums: 2 – 6 stundas

Pieteikšanās:

 

Uldis Žimants

E-pasts: uldis@luzumpunkts.lv

Tel. nr.: +371 2919 5934