Prasmju spēle

Prasmju spēle ir aktīva, dinamiska, azartiska programma komandas saliedēšanai un pozitīvas atmosfēras radīšanai. To iespējams veidot kā sadarbības programmu, gan arī kā izklaidējošu kopīgu aktivitāti, ar ko var papildināt svinības un saviesīgus notikumus.

 

Atpūtas kompleksa teritorijā tiek izvietoti 20 – 30 dažāda veida uzdevumi. Katra komanda pēc brīvas izvēles dodas veikt uzdevumus, par izpildītu uzdevumu saņemot atalgojumu – žetonu. Par to, vai komanda ir veikusi uzdevumu un ir pelnījusi paņemt žetonu, tā vienojas kopīgi, balstoties uz kopēju lēmumu un godaprāta principiem.

 

Uzdevumu dažādība – radošie, jautrie, intelektuālie, fiziskie, stratēģiskie, saliedējošie – ir garantija, lai tie būtu interesanti un aizraujoši gan domātājiem, gan skrējējiem.

 

  • SĀKUMDAĻA. Dalībnieku sapulcēšanās, iepazīšanās ar Lūzumpunkts instruktoriem, dienas plāna un mērķa izklāsts. Iesildošie uzdevumi dalībnieku iekustināšanai un pozitīvu emociju radīšanai. Savstarpējais iepazīšanās uzdevums.
  • DALĪŠANA KOMANDĀS UN INSTRUKTĀŽA. Dalībnieki ar aktivitātes palīdzību tiek sadalīti komandās. Seko instruktāža, norādes un došanās uz punktiem.
  • PRASMJU SPĒLE UN KOMANDU UZDEVUMI. Komandas dodas tuvākajā apkārtnē veikt uzdevumus. Komanda pati novērtē, vai uzdevumu ir izpildījusi. Papildus tam ir 1-2 uzdevumi, kuros dalībniekus sagaida Lūzumpunkts instruktori un izklāsta sadarbības veicināšanas uzdevumu noteikumus. Konkrētā laikā komandas atgriežas finiša vietā.
  • NOSLĒDZOŠĀ MISIJA. Programmu iespējams papildināt ar noslēdzošo uzdevumu – par iegūtajiem žetoniem dalībnieki saņem materiālus noslēdzošā kopējā uzdevuma veikšanai.
  • ATSKATS un NOSLĒGUMS. Atskats uz piedzīvoto un pasākuma noslēguma rituāls.

 

 

Vēlamais dalībnieku skaits: vismaz 30

Ilgums: 2-3 stundas

Pieteikšanās:

 

Agita Berga

E-pasts: agita@luzumpunkts.lv

tel. nr. +371 2623 6862