Sadarbības veicināšana

Sadarbības veicināšanas aktivitātes ir piedzīvojumiem bagāts pamats komunikācijas un sadarbības veicināšanai starp kolēģiem vai semināra/konferences dalībniekiem. Programmas ir veidotas tā, lai katrs no dalībniekiem, iekustoties gan fiziski, gan emocionāli, atvērtos un atrastu savu vietu komandā.

 

Šādas aktivitātes var būt lielisks papildinājums dienai, kura iesākas ar semināru, konferenci vai kādu citu formālāku pasākumu.  Ja sadarbības veicināšanas programmu nav iespējams ietilpināt dienas grafikā, tad, lai konference, seminārs vai tikšanās būtu interesantāka un pasākuma dalībnieki būtu moži un darboties gatavi, lieti noder iepazīšanās un iekustēšanās aktivitātes pasākuma sākumā vai vidusdaļā.

 

Pasākums sastāv no vairākām daļām:

 

  • Iesildīšanās un iepazīšanās aktivitātēm, kuru laikā pasākuma dalībnieki tiek fiziski un emocionāli sagatavoti aktīvai darbībai turpmākajās stundās. Tiek panākts, ka dalībnieki ir pacilātā garastāvoklī, kā arī uzlabo savstarpējās komunikācijas vidi.
  • Pēc tam ar jautru aktivitāšu palīdzību dalībnieki tiek sadalīti komandās, pēc iespējas dažādāk. Tam seko dažādu dinamisku sadarbības uzdevumu veikšana.
  • Programma tiek noslēgta ar kopīgu uzdevumu, ko veic visi pasākuma dalībnieki. Apkopojot rezultātus, tiek izcelti sasniegumi aktivitātēs, kā arī veikta to izvērtēšana, akcentējot ieguvumus, ko dalībnieki guvuši, piedaloties šajās aktivitātēs.

 

 

Vēlamais dalībnieku skaits: vismaz 10

Ilgums: 3 – 4 stundas

Pieteikšanās:

 

Inga Ludzeniece

E-pasts: inga@luzumpunkts.lv

tel.nr. +371 26477883