PRAE atsauksme par sadarbības veicināšanas programmu

Programmas veids: komandas saliedēšanas programma

Dalībnieku skaits: 17

Norises vieta, laiks: Saulkrasti, viesu nams „Aizvēji”, 2012.gada 9.novembris

„Laiku pa laikam mūsu uzņēmumā notiek neformāli pasākumi darbiniekiem, taču klasisks teambuilding pasākums pēdējo gadu laikā nebija organizēts. Ņemot vērā, ka intensīvajā darba ritmā ciešāka komunikācija ikdienā notiek tikai ar tiem kolēģiem, ar kuriem tiek strādāts pie kopīgiem klientiem, kā arī pēdējos mēnešos kolektīvam ir pievienojušies jauni kolēģi, tika nolemts par labu komandas saliedēšanas pasākuma īstenošanai.

 

Lai arī saliedēšanas programma ilga vairākas stundas, laiks pagāja nemanot, pildot „Lūzumpunkta” sagatavotos uzdevumus. Pozitīvi vērtējām to, ka teju katrs uzdevums bija jāpilda citā komandas sastāvā, tādējādi dienas laikā bija iespēja uzdevumu veikšanā līdzdarboties ar dažādiem kolēģiem.

 

Šī bija lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar kolēģiem ārpus biroja telpām, iepazīt tos, ar kuriem ikdienā nesanāk bieži kopā strādāt vai kuri pievienojušies mūsu kolektīvam salīdzinoši nesen, uzdevumu laikā katram saprast savas stiprās un vājās puses un galu galā – atpūsties no ikdienas pienākumiem un gūt pozitīvus iespaidus.

 

Komandas saliedēšanas pasākuma atziņas sakrita arī ar mūsu ikdienas „mantrām”: svarīgs ir komandas darbs, prasmīga darbu deleģēšana, miera saglabāšana arī krīzes situācijās, skatīšanās uz lietām plašāk u.tml.

 

Paldies „Lūzumpunktam” – „P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību” kolektīvs šajā dienā lieliski pavadīja laiku un guva pozitīvus iespaidus, kas tika pārrunāti vēl ilgu laiku pēc saliedēšanās pasākuma!”

Lelde Sāre, P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Uzņēmuma mājas lapa: www.prae.lv