Quintiles atsauksme par ekspedīcijas programmu

Programmas veids: ekspedīcijas programma Cēsīs (velo + laivas)

Dalībieku skaits: 22

Norises vieta, laiks: Cēsis un tās apkārtne, 2011. gada septembris

“Piedzīvojumu organizācijas Lūzumpunkts pasākuma programmas „Piedzīvojumu diena pie Gaujas” saturs viennozīmīgi atbilda mūsu uzņēmuma rīkotās komandas saliedēšanas dienas sauklim „Bike for green! Boat for green!”.
 
Mūsu nelielais kolektīvs visu programmas laiku pavadīja „zaļi”, proti, pārvietojās ar velosipēdiem pa rudenīgās saules pielietajām meža takām (laiku pa laikam arī vārda tiešākajā nozīmē pielietajām:) un skaistajām Cēsu ielām, kā arī devās orientēšanās braucienā ar laivām pa Gauju.
 
Raugoties uz nu jau pirms pāris mēnešiem piedzīvoto, ir izkristalizējušies galvenie secinājumi, kas liek atcerēties šo septembra sākuma sestdienu ar īpašu siltumu sirdī.
 
Pirmkārt, brīvā un atraisītā atmosfēra rīta daļā, kad programmas vadītājs novadīja nelielu iesildīšanos un „mazo komandu” veidošanu, gan kopējā atmosfēra, kas valdīja kolēģu vidū visu dienu.
 
Otrkārt, pēc piedzīvotajām lietusgāzēm atrodoties vai nu Gaujas pašā vidū, vai uz velosipēda traucoties lejā pa Cēsu kalniem un lejām, kopīgās pusdienas upes krastā šķita īpaši garšīgas un interesantām sarunām piesātinātas.
 
Treškārt, foto orientēšanās punktu vākšana nebija saistīta tikai ar kādu noteiktu priekšmetu atrašanu – bija jāliek lietā arī atjautība, spēja reaģēt uz neparedzētām situācijām, kā arī sadarbības un komunikācijas spējas.
 
Un, visbeidzot, programma, sākot no pulcēšanās brīža līdz pat vakaram, bija pārdomāta, sabalansēta un savas pielāgojamības dēļ ir piemērota dažāda vecuma un fiziskās / psiholoģiskās sagatavotības kolektīviem, kas mūsu uzņēmumam bija viens no priekšnoteikumiem programmas izvēlē.”

 

Par uzņēmumu: Quintiles is the only fully integrated bio and pharmaceutical services provider offering clinical, commercial, consulting and capital solutions. More than 20,000 Quintiles employees in 60 countries helped develop or commercialize all of 2010’s top 50 best-selling products or compounds.

Quintiles kolektīvs

Uzņēmuma mājaslapa: www.quintiles.com